Балясины из гранита

4-18-2017

Без названия (2)

Балясины из гранита — це фігурно виточені деталі для підтримки гранітних перил, які обов’язково використовуються в ансамблі з гранітними східцями, відкритими балконами, літніми терасами.
За свої унікальні властивості і неповторну красу, скульптори і будівельники з незапам’ятних часів дуже високо цінували природний камінь – мармур. Балясини з чистого мармуру Коелга, являють собою мініатюрні сходові колони, на які кріпляться мармурові поручні. Різні за змістом форми, вони надають сходах неперевершений колориту, формують дизайн і стиль сходи. Балясини і перила з мармуру, мають ряд переваг перед іншими матеріалами, так як володіють значною довговічністю, стійко переносять механічні дії, стабільні до частих змін температур і зберігають свої естетичні властивості при різних зовнішніх впливах.
Балясини з граніту і мармуру – одне з напрямків виробництва компанії «Будинок Каменю». З 1997 року ми створюємо справжні кам’яні шедеври, які прикрашають будівлі не тільки в Росії, але і в країнах ближнього зарубіжжя.

Ще тисячі років тому представники вищих верств суспільства застосовували ці породи для прикраси своїх будинків та садиб. Вони надавали особливий вишукування і без слів казали про почуття стилю свого володаря.