Балкон под ключ

2-4-2017

pochemu-usluga-balkon-pod-klyuch-vygodna-1
Балкон под ключ – це виконання комплексу робіт з його благоустрою. Цей процес включає в себе кілька різновидів робіт, які здійснюються однією будівельною бригадою в певній послідовності. Балкони під ключ, Балкони під ключ – це краще рішення для створення додаткового житлового приміщення в квартирі.
Етапи ремонту
Демонтаж старих конструкцій – вікон, обшивки, підлогових покриттів і т. д. Балкон повністю очищається від мотлоху і звільняється для нових робіт.
Зміцнення балконної плити – здійснюється в обов’язковому порядку для того, щоб балкон мав можливість витримати всю тяжкість нових конструкцій. Особливо це актуально для будинків старих будівель, де конструкції потребують відновлення.
Винос балкона дає можливість фактично збільшити простір приміщення або візуально, створивши широкий підвіконня допомогою виносу скління на приварений каркас. Для цього до балконного парапету приварюється металева конструкція і закріплюється швелерами в стіну будинку.
Зовнішня обшивка балкона здійснюється за допомогою сучасних матеріалів – вагонки, вінілового сайдинга, металевих профлистів. Зовнішня обшивка забезпечує не тільки презентабельний вигляд балкона, але і підвищує ізолюючі властивості.
Скління в більшості випадків проводиться з допомогою металопластикових вікон, які доступні за вартістю і забезпечують тепло-, шумоізоляційні властивості, герметичність, естетичний зовнішній вигляд.
Внутрішня обшивка і оздоблення балкона за допомогою гіпсокартону, пластиковій або дерев’яної вагонки. Заключний етап обробки передбачає повне облаштування балкона для комфортного проведення часу в цьому приміщенні.
Види пластикового скління балконів
Засклення балконів металопластиковими вікнами може виконуватися за типом холодного або теплого скління. У першому випадку застосовуються профілі вітчизняного виробництва і однокамерні склопакети, що забезпечує захист від пилу, бруду, гарний зовнішній вигляд. У другому варіанті використовуються якісні ПВХ профілі німецького виробництва та двокамерні склопакети. Цей вид скління дає можливість отримати головні переваги – теплову і звукову ізоляцію.
Ремонт балкона під ключ з металопластиковим склінням дозволяє облаштувати в квартирі додаткове тепле приміщення і використовувати його в будь-якій якості – як робочий кабінет, кімнати відпочинку, їдальні і т. д.