Adria Festival 1 Tone

4-30-2017

Без названия (35)

Кольорові контактні лінзи Adria Festival 1 Tone здатні додати виразності і яскравості кольору ваших очей. Вони призначені для світлих відтінків очей і не здатні змінити колір темних очей. Деталі на https://www.dostavkalinz.com.ua/goods/adria-festival-1-tone/

Лінзи Adria Festival 1 Tone доступні в трьох колірних варіантах:

Блакитний, (Blue)
Зелений (Green)
Фіолетовий (Lavander)
Купуючи Adria Festival 1 Tone, Ви можете бути впевнені, що вони додадуть більш насиченого відтінку природного кольору ваших очей, або кардинально змінять їх відтінок. Поєднуючи колір ваших очей з кольором контактної лінзи можна домогтися приголомшливого ефекту. Зеленуваті очі з легкістю можуть стати бірюзовими, а блакитно — синіми.

Лінзи пофарбовані в один тон кольору і не мають темного обідка навколо неї, за рахунок цього очі не збільшуються і мають природний, природний розмір. Adria Festival 1 Tone додадуть Вашим очам виразність, свіжість і деяку загадку.

Компанія Interojo, виробник контактних лінз Adria Festival 1 Tone постаралася що б очі в лінзах виглядали максимально природно. Не менше уваги було приділено і безпеки при носінні лінз. Барвник знаходиться в центрі лінзи і не стикається з оком. Також для комфортного носіння в лінзі трохи збільшено вологовміст, що виключає сухість очей.