кондиціонер у Вашому будинку.

8-21-2018

Вибір кондиціонера досить складний і трудомісткий процес. Від правильного підбору залежить термін служби, надійність роботи кондиціонера і, найголовніше, комфорт у Вашому будинку.

Потужність кондиціонера, тип, розташування блоків та інші параметри вимагають точного розрахунку, тому найкращий спосіб — звернутися до професіоналів.

Наші фахівці готові відповісти на всі ваші запитання. В будь-який зручний час кваліфікований інженер під’їде на об’єкт, вислухає Ваші побажання, і дасть необхідні рекомендації по підбору кондиціонера, його розміщення та експлуатації.

Монтаж і установку кондиціонера повинні робити фахівці — так як гарантійні зобов’язання несе саме та організація, яка встановить Вам кондиционер для дома
У той же час, має сенс ознайомитися з загальними принципами вибору кондиціонера. Це допоможе, з одного боку, зорієнтуватися в пропозиціях кліматичного ринку, з іншого — визначити ряд параметрів, які знадобляться надалі.

Крім того, Ви можете скористатись системою автоматичного підбору кондиціонера.

Приміщення, в якому буде встановлений кондиціонер
Для точного розрахунку потужності кондиціонера необхідно знати, яка площа приміщення, висота стелі (об’єм приміщення), врахувати його додаткові теплоізоляційні властивості, а також кількість тепла, що надходить від побутової техніки і через вікна.

1. Площа і висота стель.
Будь кондиціонер повинен відповідати потужності обсягом приміщення, де він встановлений. Якщо потужність апарату недостатня, то він швидко вийде з ладу, працюючи на граничних навантаженнях. А якщо надлишкова потужність, то Ви переплатите зайві гроші. Тому при підборі кондиціонера слід враховувати площу, висоту стель і інші особливості приміщення, де він буде встановлений.

2. Кількість осіб в кімнаті і наявність тепловиділяючого обладнання.
Перебуваючи в офісі або вдома, людина виділяє в середньому 100 ватів тепла. В активному стані, наприклад, в спортзалі, тепловиділення збільшується до 200 Вт. Підвищують температуру в приміщенні і електроприлади — комп’ютери, МІКРОХВИЛЬОВІ печі, плити і т. п. При підборі потужності кондиціонера слід внести відповідні поправки: якщо для офісного приміщення площею 30 м2, в якому знаходяться 2 людини, чиї робочі місця обладнані комп’ютером, досить кондиціонера потужністю 4 кВт, то для залу у фітнес-центрі аналогічної площі, в якому перебувають 10 осіб, потужність кондиціонера повинна бути не нижче 5 кВт.

3. Розмір вікон і їх орієнтація по сторонах світу.
Якщо у Вас вікно великого розміру, орієнтований на південь, то сонячні промені, проникаючі через нього, будуть створювати додатковий теплопритоків. Наявність штор або жалюзі на такому вікні, зменшує нагрів приміщення.

4. Останній поверх.
Приміщення, розташовані на останньому поверсі, можуть отримувати додаткове тепло від даху, нагрівається сонцем.

Який тип кондиціонера вибрати?

В залежності від побажань та технічної можливості, питання кондиціонування приміщення можна вирішити різними способами. Наприклад, якщо потрібно заощадити, можна встановити мобільний кондиціонер. Такий кондиціонер, як випливає з назви, можна встановити в будь-якому зручному місці. Якщо в квартирі дві кімнати, то розумно застосувати спліт-систему з різною або однаковою потужністю внутрішніх блоків.

Більш детальна інформація про види і типи кондиціонерів знаходиться тут.

Зверніть увагу!
При роботі кондиціонер осушує повітря — це конструктивна особливість будь-якого кондиціонера. Охолоджуючи повітря в приміщенні, кондиціонер знижує вміст вологи в повітрі. Звичайно, в сухому прохолодному повітрі дихається легше, але це враження оманливе. «Зона комфорту» для людини знаходиться на рівні 40-60% відносної вологості. Для створення в приміщенні оптимальної вологості існують спеціальні прилади — зволожувачі повітря.