Офісні таблички — показник іміджу Вашої компанії

9-15-2017

Офісні коридори часто являють собою подобу лабіринту, і щоб не заблукати в нескінченних ходах, поворотах і виходах, потрібно бачити перед собою чіткі орієнтири, що вказують шлях співробітникам і клієнтам. Ось тут і приходять на допомогу офісні таблички з написами, різноманітні підлогові інформаційні стенди, таблички на дверях офісних кабінетів і т. п. Крім своєї основної інформаційної направляючої функції такі предмети виконують ще одну важливу задачу – підтримують загальний імідж компанії та її корпоративний стиль. Адже приходячи в те або інша установа, завжди приємно бачити витримані в єдиному стилі настінні і настільні таблички для офісу. пропоную таблички на дверь

Виготовлення інформаційних табличок для офисаКупить табличкуВиды офісних табличекофисные таблички

Види офісних табличок

Існує величезна кількість різноманітних офісних табличок та стендів –

настільні
настінні
підлогові стенди
таблички з номерами кабінетів і столів
з номером телефону
офісні таблички зі змінною інформацією
інформаційні магнітні стенди
таблички, що позначають категорії приміщення
стенди і таблички з режимом і годинами роботи установи
вхідні таблички
таблички на дитячі шафки для дитячих садів і дошкільних установ та інші.
Все це ви можете замовити у компанії «Ленпечати». Такий же широкий асортимент спостерігається і серед матеріалів, з яких ці таблички виготовляються. Ми намагаємося якомога краще виявити потреби кожного конкретного замовника, щоб допомогти підібрати потрібний саме Вам варіант.

Матеріали для офісних табличок

Компанія «Ленпечати» пропонує Вам офісні таблички з металізованого пластику, оргскло, дерев’яні таблички з написами, таблички на присосках «відкрито/закрито», а також металеві таблички з алюмінію, латуні і неіржавіючої сталі години роботи вашого закладу, підкреслюють індивідуальний стиль організації. При бажанні металеві таблички можна «позолотити» з допомогою нітрид титану. Це додасть офісній табличці з металу класичний офіційний стиль. Все перераховане вище Ви можете замовити і придбати у нас за найнижчими цінами. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності в короткі терміни і повністю відповідаємо за якість кожної виробленої таблички.