Як вибрати спортивное питание при обмеженому бюджеті!?

9-15-2017

Запорукою успішного результату тренувань є не стільки фізичні навантаження, на багато важливіше правильно організований режим харчування, саме харчування дає вам енергію і пластичні матеріали для відновлення та росту після проведених тренувань.
Значить якщо не буде матеріалу для відновлення, то не буде і бажаного нами всіма, такого довгоочікуваного результату у вигляді приросту нових м’язів або втрати зайвих кілограмів.Хочу запропонувати glucosamine chondroitin msm купить

При всьому різноманітті пропонованих спортивними магазинами вітамінних комплексів і харчових добавок, не завжди початківець спортсмен може дозволити собі придбати цього товару на 5 — 9 тисяч рублів!
У цьому зв’язку варто розібратися, що є найбільш підходящим і першорядним для продуктивного спортивного харчування атлета.
Варто розуміти, що важливим і беззаперечним фундаментом в достиженни ваших посталенных цілей і очікуваних результатів є щоденне правильне харчування із звичайної органічної їжі, яку ви без праці можете придбати в найближчому продуктовому магазині. Робіть наголос на їжу зі складних, не солодких вуглеводів, і живтоные білки.
Тепер пару слів про важливість спортивних добавок в нашому житті. Так як ми живемо в сучасному стрімкому, насиченому подіями світі, то ми змушені принмать його правила, погодьтеся що нерозумно використовувати свічки для освітлення приміщення, якщо всі ваші сусіди навколо використовують електричні лампочки, вам потрібно лише вийти на вулицю, протягнути дріт від найближчого стовпа до вашого дому і вауля, ви перейшли в 21 століття, економите свій час і живете набагато комфортніше, так само і зі спортивним харчуванням, так, звичайно, ви можете легко обходиться без цих білкових концентратів, чарівних порошочков і диво-пігулок, але спрсите себе, воно того варто?
Якщо є можливість заощадити свій час, зайвий раз не стояти біля плити, або замість шкідливого перекусу у вуличному кіоску отримати велику порцію очищеного легко засвоюваного білка у вигляді смачного і поживного молочного коктейлю…
Всі спортивне харчування та добавки це ніщо інше як комплексні очищені концентрати білка і вуглеводних сумішей отримані з натуральних продуктів шляхом складних механічних, термічних та інших видах промислової обробки.
Дані білкові і вуглеводні концентрати існують в сучасному світі вже більше 50-ти років і по праву завоювати » свою популярність серед людей, які піклуються про своє здоров’я і ведуть активний спосіб життя в усьому світі. Тепер вибір за вами…
Зараз ми детально розглянемо основні види спортивного харчування й дамо деякі рекомендації для чого вони можуть використовуватися.

Вітаміни та мінерали
Найважливішими елементами живлення спортсмена, який має регулярні фізичні навантаження, є вітаміни і мінерали. Саме ці речовини беруть участь у всіх процесах організму – від обміну речовин, травлення, і до зміцнення імунітету.
Вітамінний комплекс це найважливіша добавка спортсмена! Якийсь фундамент, з якого починаються всі обмінні процеси в організмі. Якщо ваш організм буде відчувати брак якогось елемента, то це негативно позначиться на вашій повсякденній діяльності.

Спортсмен повинен включити в свій раціон:
вітамін В — для забезпечення м’язового зростання;
вітамін Е — для підтримки серцево-судинної системи;
кальцій, магній – для зміцнення кісткових тканин;
цинк – це речовина стимулює вироблення головного гормону – тестостерону, який відповідає за м’язи і нарощування м’язової тканини.
Найкращим продуктом, який включає в себе весь вищезгаданий склад речовин, є продукт під назвою «вітаміни».
Їх ви без зусиль знайдете в нашому магазині по цьому посиланню

ПРОТЕЇН
Основа спортивного харчування – білок. Без нього атлетові неможливо буде не то щоб набрати м’язову масу, навіть утримати вже існуючу м’язову тканину без білка у вас не вийде. Протеїнові продукти бувають як рослинного, так і тварини. Для підтримки м’язів в нормі спортсмену достатньо в день вживати від 1 г до 3 г білкових продуктів на кілограм ваги тіла. Звичайно, натуральні продукти у вигляді яєць, яловичини та молока здатні поповнювати запаси білка в організмі, однак їх необхідну кількість не кожен здатен подужати з’їсти. Для того щоб вжити 1,5 грама білка на кілограм ваги спортсмена, йому необхідно випити 5 літрів молока, з’їсти кілограм яловичини і закусити все це омлетом з тридцяти яєць. Сумніваюся що ваш шлунок здатний все це перетравити;) На допомогу в додатковому і найголовніше якісному прийманні білка вам доступні різні білкові концентрати — Протеїни.
ТУТ ми зібрали найкращі за ціною протеїни

ГЕЙНЕР — Білково-вуглеводна суміш
Вуглеводомісткі продукти
Без вуглеводів організму не обійтися, оскільки саме вони заряджають його енергією, яка так само використовується для будівництва нових тканин і ваших довгоочікуваних м’язів! Купувати продукти з вмістом вуглеводів краще у звичайному продуктовому магазині. У раціон обов’язково слід включити продукти в складі яких переважають складні вуглеводи — каші з різних злаків: вівсянку, перловку, гречку, рис. Все залежить від смаку і уподобань.

Природно, що набагато простіше поповнити запаси складних вуглеводів і отримати відразу потрібну кількість білка за допомогою Гейнера – білково — вуглеводного коктейлю. Продукт поєднує в собі вуглеводи і білки в різних співвідношеннях, тому коктейль слід вибирати залежно від статури атлета: чим більше жирових прошарків в його організмі, тим менше вуглеводів має бути в складі. За допомогою гейнера ви можете замінити 1-2 прийоми їжі в день, займаючись своїми справами, і не маючи можливості повноцінно поїсти, перебуваючи на приклад в дорозі або на навчанні, в зручній формі смачного молочного коктейлю. Тим самим ви вирішите проблему нестачі калорій необхідного для постійного зростання нових м’язів.
Це основна проблема багатьох початківців спортсменів. Ви задаєте один і той же питання. — «Чому я не росту?»
Відповідь очевидна — недолік калорій в раціоні харчування, так як близько 2000 калорій(рекомендована лікарями денна норма для середньої людини) витрачається тільки на забезпечення энергетическиз і обмінних потреб організму! Для росту потрібно мінімум 3000-4000 калорій в день, для середнього любителя! Ви не зможете, і не захочете з’їсти стільки калорій зі звичайної їжі, так і не перетравиться вона все одно, навіть якщо з’їсте… Для тих хто не зростає вихід тільки один — збільшити добовий раціон з допомогою 1-2 коктейлів гейнера!
Гейнери доступні кожному ми зібрали за цим посиланням

ЕНЕРГЕТИКИ (Предтренировочные комплекси)
При відчутті втоми і сонливості під час тренувань можна включити в раціон енергетичну добавку «Енергетик». Добавка додасть сил, а відчуття втоми виникатиме набагато рідше.
Кращі енергетичні добавки перед тренуванням ви можете вибрати за цим посиланням

Амінокислоти BCAA (БЦА)
Амінокислоти засвоюються в організмі максимально швидко потрапляють у кров і починають свою роботу по відновленню м’язових волокон. Амнокислоты ВСАА блокують вироблення кортизолу (катаболічних гормону), який перешкоджає нарощуванню м’язової тканини. Амінокислота креатин збільшує об’єм клітин, надає сили, зменшує періоди відпочинку між тренуваннями, отже, спортсмен стає сильнішою і більше. У зв’язку з цим, амінокислоти є обов’язковою добавкою у харчуванні атлета.
Особливо важливий прийом амінокислот відразу після тренування і навіть під час тренування, якщо ви перебуваєте в залі більше однієї години( Швидше за все ви тренуєтеся набагато довше години) Варто лише один раз спробувати амінокислоти БЦА і ви переконаєтесь у їх незаперечну користь на особистому досвіді і збільшення спортивних показників.
Придбати Амінокислоти БЦА ви можете за посиланням

Стимулятори, що підвищують вироблення тестостерону ( Не впливають на гормональний фон!)
Не плутайте будь-ласка ці нешкідливі препарати з анаболічними стероїдами, це абсолютно різні продукти!
Найвищий рівень цього гормону спостерігається у чоловіків у двадцятип ‘ ятирічному віці до 30-ти років, за умови ідеального здоров’я, необхідності в прийомі стимуляторів немає. Прийом препаратів – стимуляторів тестостерону лікарі призначають при порушенні вироблення гормону і падіння його рівня. Виготовляються препарати з речовин природного походження: йохимбе, женьшень (корінь), якірці (tribulus terrestris).