НадоВдом

9-3-2017

Шановні поціновувачі краси і затишку, ми хочемо детально познайомити Вас з продукцією нашої компанії!

Наша компанія є власником власної торгової марки текстилю Прованс, спеціалізується ТМ Прованс на виготовленні текстилю ( столовий текстиль та домашній текстиль ), жіночого одягу, кованих меблів і декору. Всього більше тисячі найменувань товарів. Детальніше на www.nadovdom.com.ua.

У своєму виробництві ми використовуємо тканини кращих світових виробників. Вироби ТМ Прованс поєднують в собі високоякісний матеріал, ексклюзивний дизайн і зручність у використанні.

Вся наша продукція сертифікована на території України, та має гігієнічні висновки.
Будучи виробником, ми пропонуємо найнижчі ціни з «перших рук».
Ми пропонуємо нашим партнерам:
— гнучку цінову політику;
— наявність постійно пополняющегося складу в Дніпропетровську;
— оперативність поставок;
— бонусну систему для покупців;
— замовлення ексклюзивних серій і партій.

Також Ви можете отримати повну інформацію про кожному виробі. Наші спеціалісти надають висококваліфіковану допомогу з підбору асортименту представленого товару.

Постійно розширюючи асортимент, ми намагаємося задовольнити запити навіть самого вимогливого покупця. Ми враховуємо індивідуальність кожного клієнта! Починаючи працювати з нами, Ви отримуєте не тільки виконавчого постачальника, але і уважного партнера, який буде допомагати вам вирішувати поточні завдання, пов’язані з придбанням посуду і текстилю для Вашого будинку або бізнесу.

Ми вітаємо Вас у нашому інтернет-магазині і бажаємо приємних покупок!Затишок і інтер’єр приміщення створюються не тільки за допомогою меблів та ремонту, але і за допомогою домашнього текстилю, в тому числі пледів і покривал на ліжка та дивани. Тому, багато господині прагнуть купити плед в Києві та Україні з найбільш вдалому поєднанню ціни, якості і зовнішнього вигляду виробу.

Кожна господиня прагне зробити свій будинок затишним. І хоча розуміння краси і затишку у всіх різне, але все ж жінкам вдається створити неповторне відчуття дому, унікальний стиль житлового простору. Навіть якщо у вас зовсім інші уподобання в інтер’єрі, відвідавши будинок, дбайливої господині, ви розумієте що буквально у всьому присутній її турбота, зусилля і фантазія: в інтер’єрі, меблів, запахах, текстилі. І оздобленню спального місця і дивана у вітальні відводиться окрема турбота: плед або покривало? Яких кольорів? Якої фактури? Для якого сезону та заходи?