Мийка фасадів

7-18-2017

Фасад будинку – це його обличчя, який відрізняє Вашу будівлю від сотні інших у великому місті, фасад — це перше, що бачить людина в будівлі. І часто саме те враження, яке справив вигляд будівлі сформує надалі його думка про тих, хто живе або працювати в цьому будинку. Не кожен власник будинку може дозволити собі дорогу оригінальну обробку фасаду, але утримувати фасад в чистоті по кишені кожному. Для економії коштів власники будівель намагаються самостійно проводити миття фасаду або наймають непрофесійних робітників. Результати такого кустарного праці, як правило, плачевні. Непродуманий підбір миючого засобу – не тільки не дозволить домогтися чистоти, але може привести і до псування поверхні фасаду. Тому миття фасаду пропоную замовити тут www.topclean.ru/uslugi-klininga/uborka-pomeshhenij/mojka-fasadov/ , адже це робота для професіоналів.
Першим у будь-якого замовника постає питання — кому довірити миття фасаду?
Це питання викликаний великою кількістю компаній, що надають клінінгові послуги. І серед цього різноманіття досить складно –особливо якщо врахувати, що мийка фасаду це справа для кваліфікованих робітників, обізнаних у миючих засобах та їх сумісності з певним типом фасаду.
Так, мийка фасадів вимагає набагато більшого вміння і знань, ніж здається на перший погляд. Ми з впевненістю можемо сказати – у нашій компанії працюють справжні професіонали, з величезним досвідом і знаннями. Наші фахівці виконують миття фасаду будь-яких фасадів, ми готові провести дбайливе миття фасадів будь-якої поверхні на будь-якій висоті. Робота проводитися з фасадами з будь-яких матеріалів – камінь, бетон, цегла, пластик, кольорові метали і т. д.
Способів миття фасаду багато – як вибрати оптимальний?
Ми пропонуємо Вам миття і очищення фасадів із застосуванням технології промислового альпінізму. Цей метод стає все більш популярним, завдяки величезній кількості переваг, таких як: економічність, мобільність, делікатність і т. д.
А так само ми готові запропонувати миття фасадів спеціальними апаратами. Найбільшу популярність має мийка фасадів за допомогою струменя води високого тиску. Мийка фасадів таким способом підходить для видалення різноманітних забруднень з фасадів будь-якої форми і з різних матеріалів.
Крім технології очищення фасаду високим тиском існують:
Чистка надвисоким тиском — спосіб придатний лише для чищення дуже стійких матеріалів.
Піскоструминна обробка — суха струменевий чистка, заснована на суміші абразивного кошти з повітрям.
Струменевий чищення сухим льодом — для абразивного матеріалу застосовують сухий лід.
Чому Вам варто вибрати нашу компанію?
Ми гарантуємо Вам:
• миття фасаду щадними засобами, які не завдають шкоди поверхні
• миття фасаду за допомогою професійних миючих засобів та інструментів
• миття фасаду методом промислового альпінізму, який заощаджує кошти замовника або мийку спеціальними апаратами
• виробництво робіт під час, зручний для замовника
Ми проводимо миття фасадів будівель тільки після попереднього огляду об’єкта фахівцем. Виїзд спеціаліста безкоштовний.