5-26-2017

200_516_0

Почнемо з того, що ламінат — це покриття для підлоги, основою якого є деревні плити, покриті захисною плівкою. Китайський ламінат або російський — конструктивний принцип у виробів один і той же. Ламінована дошка складається з декількох шарів:
Основний шар ламінату — нижній. Він служить для захисту ламінату від деформації. Іноді до нього додають шар спеціальної підкладки, щоб збільшити шумоізоляцію.
Несучий шар ламінату — середній. Він виконується з деревної плити високої міцності. Саме цей шар несе на собі основне навантаження при використанні ламінату. Від якості дошки залежить теплоізоляція, шумоізоляція і вологостійкість. Компания Ориент Лайн доставит ламинат из Китая. У неї так само врізається своєрідний замок, за допомогою якого проводиться скріплення частин ламінату між собою.
Декоративний шар ламінату — третій. Це папір з малюнком. Найчастіше ламінат буває з імітацією зрізу дерева. Однак різноманітність малюнків настільки велике, що виробники роблять малюнки у вигляді плитки, каменю, мультиплікаційних героїв, а далі — вистачило б уяви у дизайнерів. Повірте, в Китаї трапляється така ламінована дошка, що її — таку красиву навіть на підлогу шкода класти.
Захисний шар ламінату — верхній. Виконаний він з акрилової або меламіновою смоли. Призначений для захисту ламінату від стирання, ударів і інших механічних впливів. Останнім часом виробники цей шар використовують в якості додаткового декоративного шару, завдаючи різні текстурні малюнки. Наймоднішим зараз визнається глянцевий ламінат, який відображає в собі всі навколишні предмети.
Ламінат з Китаю на російських ринках і в магазинах предсавл широким асортиментом. Він наполегливо витісняє європейські аналоги, так як ламінована дошка виробництва КНР — дешевше в кілька разів, а за якістю часом ні трохи не поступається.